B32672P4564K000
MFR.Part #
B32672P4564K000
JLCPCB Part #
C3806030
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+125℃ 160V、450V 560nF ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS