ERJ-P14D8200U
MFR.Part #
ERJ-P14D8200U
JLCPCB Part #
C4124220
Description
-55℃~+155℃ 500mW 820Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS