ERJ-U14F4642U
MFR.Part #
ERJ-U14F4642U
JLCPCB Part #
C1860610
Description
-55℃~+155℃ 46.4kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS