ECW-FE2J155K
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECW-FE2J155K
JLCPCB Part #
C3799701
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5uF 630V ±10% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS