ERJ-U14D60R4U
MFR.Part #
ERJ-U14D60R4U
JLCPCB Part #
C4067313
Description
-55℃~+155℃ 500mW 60.4Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS