ERJ-PA3D10R2V
MFR.Part #
ERJ-PA3D10R2V
JLCPCB Part #
C4277259
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS