EEHZC1V101V
MFR.Part #
EEHZC1V101V
JLCPCB Part #
C454282
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+125℃ 10.5mm 100uF 35V 4000hrs@125℃ 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS