ECW-H12333JVB
MFR.Part #
ECW-H12333JVB
JLCPCB Part #
C3802822
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1.25kV 33nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS