ECW-F6753JL
MFR.Part #
ECW-F6753JL
JLCPCB Part #
C3792964
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 630V 75nF ±5% 插件,P=12.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS