EEU-FS1V821B
MFR.Part #
EEU-FS1V821B
JLCPCB Part #
C1581506
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.635A@120Hz 10000hrs@105℃ 10mm 20mm 20mΩ 35V 5mm 820uF ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS