ECW-F4514JLB
MFR.Part #
ECW-F4514JLB
JLCPCB Part #
C3801347
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 400V 510nF ±5% 插件,P=12.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS