ECW-F6514HL
MFR.Part #
ECW-F6514HL
JLCPCB Part #
C3794545
Package
Plugin,P=25mm
Description
-40℃~+105℃ 510nF 630V ±3% 插件,P=25mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS