ERA-3ARB273V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-3ARB273V
JLCPCB Part #
C4359479
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 27kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS