ERJ-1GJF4322C
MFR.Part #
ERJ-1GJF4322C
JLCPCB Part #
C20021659
Description
-55℃~+125℃ 43.2kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS