QXP2E473JRP7FL
MFR.Part #
QXP2E473JRP7FL
JLCPCB Part #
C3791117
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 125V、250V 47nF ±5% 插件,P=12.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS