HE2AN-Q-DC110V
MFR.Part #
HE2AN-Q-DC110V
Description
-50℃~+55℃ 10ms 110V 25A 30V@DC、277V@AC 30ms AgSnO2 Two sets normally open: 2A (DPST - normally open) - Power Relays ROHS