ECW-FG60605JA
MFR.Part #
ECW-FG60605JA
JLCPCB Part #
C3796245
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 600V 6uF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS