QXP2K223KRPT
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
QXP2K223KRPT
JLCPCB Part #
C3782748
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 22nF 250V、800V ±10% 插件,P=12.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS