ECW-F6273HL
MFR.Part #
ECW-F6273HL
JLCPCB Part #
C3784520
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 27nF 630V ±3% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS