ECW-F4824HL
MFR.Part #
ECW-F4824HL
JLCPCB Part #
C3802112
Package
Plugin,P=20mm
Description
-40℃~+105℃ 400V 820nF ±3% 插件,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS