ERA-6ARB5112V
MFR.Part #
ERA-6ARB5112V
JLCPCB Part #
C20016709
Description
-55℃~+155℃ 125mW 51.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS