ERJ-U01F1742C
MFR.Part #
ERJ-U01F1742C
JLCPCB Part #
C1860248
Description
-55℃~+125℃ 17.4kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS