ERJ-S12D60R4U
MFR.Part #
ERJ-S12D60R4U
JLCPCB Part #
C1706123
Description
-55℃~+155℃ 60.4Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS