ECW-F4223RHB
MFR.Part #
ECW-F4223RHB
JLCPCB Part #
C6239366
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 22nF 400V ±3% Plugin,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS