ERJ-U08F97R6V
MFR.Part #
ERJ-U08F97R6V
JLCPCB Part #
C4074214
Description
-55℃~+155℃ 250mW 97.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS