ECW-F4273RHB
MFR.Part #
ECW-F4273RHB
JLCPCB Part #
C6612130
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 27nF 400V ±3% Plugin,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS