ERG-2SJ271V
MFR.Part #
ERG-2SJ271V
JLCPCB Part #
C5735192
Description
-55℃~+235℃ 270Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% Plugin,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS