ECW-F4155JL
MFR.Part #
ECW-F4155JL
JLCPCB Part #
C7183345
Package
Plugin,P=25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5uF 400V ±5% 插件,P=25mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS