ERJ-U2RD3831X
MFR.Part #
ERJ-U2RD3831X
JLCPCB Part #
C1882027
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 3.83kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS