ECW-F2W335JA
MFR.Part #
ECW-F2W335JA
JLCPCB Part #
C3798196
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 3.3uF 450V ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS