ECQ-UAAV224SA
MFR.Part #
ECQ-UAAV224SA
JLCPCB Part #
C3300200
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 220nF 310V X2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS