ETQP4M150KVK
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ETQP4M150KVK
JLCPCB Part #
C542320
Package
SMD,8.5x8mm
Description
15uH 4.5A 60.5mΩ 7.7A AEC-Q200 Molded Inductor ±20% SMD,8.5x8mm Power Inductors ROHS