ECW-F2155RHA
MFR.Part #
ECW-F2155RHA
JLCPCB Part #
C3803580
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5uF 250V ±3% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS