ERJ-XGNF25R5Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF25R5Y
JLCPCB Part #
C2129405
Description
-55℃~+125℃ 25.5Ω 31mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS