ECQ-UBAF683KA
MFR.Part #
ECQ-UBAF683KA
JLCPCB Part #
C3298729
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 300V 68nF X1、Y2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS