ECQ-UAAF683KA
MFR.Part #
ECQ-UAAF683KA
JLCPCB Part #
C3296847
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 275V 68nF X2 ±10% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS