ERJ6ENF5622V
MFR.Part #
ERJ6ENF5622V
JLCPCB Part #
C230650
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 56.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS