ECQE1684JF
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ECQE1684JF
JLCPCB Part #
C242101
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 680nF Metallized Polyester ±5% 插件,P=10mm Film Capacitors ROHS