ERA-3VPB6191V
MFR.Part #
ERA-3VPB6191V
JLCPCB Part #
C4115845
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.19kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS