ERA-V27J152V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-V27J152V
Description
-40℃~+125℃ 1.5kΩ 63mW Metal Film Resistor ±2700ppm/℃ ±5% - Chip Resistor - Surface Mount ROHS