ECO-S1CP273CA
MFR.Part #
ECO-S1CP273CA
Description
-40℃~+85℃ 10mm 16V 25mm 27000uF 3000hrs@85℃ 31mΩ@120Hz 47mm 7.257A@100kHz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS