ECO-S1CP333CA
MFR.Part #
ECO-S1CP333CA
Description
-40℃~+85℃ 10mm 16V 25mm 25mΩ@120Hz 3000hrs@85℃ 33000uF 52mm 7.866A@100kHz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS