ECE-T1VA393EA
MFR.Part #
ECE-T1VA393EA
Description
-40℃~+105℃ 19mΩ 22.5mm 3000hrs@105℃ 35V 35mm 39000uF 7.498A@10kHz 80mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS