ECE-T2DP272EA
MFR.Part #
ECE-T2DP272EA
Description
-40℃~+85℃ 200V 22.5mm 2700uF 3000hrs@85℃ 35mm 63mm 7.7A@10kHz 80mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS