ERA-6VRB3162V
MFR.Part #
ERA-6VRB3162V
JLCPCB Part #
C1862967
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 31.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS