ERJ-1TNF1182U
MFR.Part #
ERJ-1TNF1182U
JLCPCB Part #
C3977268
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS