EET-HC2S271HA
MFR.Part #
EET-HC2S271HA
Description
-25℃~+105℃ 1.68A@10kHz 10mm 2000hrs@105℃ 22mm 270uF 420V 52mm 675mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS