ECE-P2WA152HA
MFR.Part #
ECE-P2WA152HA
Description
-25℃~+105℃ 105mm 122mΩ 1500uF 25mm 3000hrs@105℃ 450V 50mm 8.442A@10kHz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS