EEUTP1E222S
MFR.Part #
EEUTP1E222S
JLCPCB Part #
C408002
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
-40℃~+135℃ 18mm 2.7A@100kHz 2000hrs@135℃ 20mm 2200uF 25V 28mΩ@100kHz 7.5mm ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS