EEEFC1H100P
MFR.Part #
EEEFC1H100P
JLCPCB Part #
C336535
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10uF 5.4mm 50V 52.5mA@120Hz 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS